Philips GC1438/30 höyrysilitysrauta 2000W
Saatavilla vain tavaratalonoutona
Toimitusaika:
3-7 arkipäivää
Tuotenro:
10129839
EAN:
8710103864707
Saatavilla
Saatavilla 1-5 kpl
Ei saatavilla
- Tilaa ja nouda myymälästä.
- Tilaus voidaan noutaa halutusta Puuilo-myymälästä, mikäli tuotetta on kyseisen myymälän varastossa.
- Tuotteiden myymäläsaldot vaihtelevat nopeasti, eikä myymäläkohtaista saatavuutta voida täysin taata.
Ilmoita kun tuote on saatavilla verkkokaupasta:
Helppokäyttöinen ja tehokas höyrysilitysrauta tekee silittämisestä mukavaa. Jatkuva höyryntuotto ja tarttumattoman liukuva pohja lisäävät käyttömukavuutta. Kalkinpoisto on helppoa laitteen käyttöiän pidentämiseksi.
- Tehokas
- Jopa 2000 W: n teho takaa jatkuvan korkean höyryntuoton.
- Jatkuva höyry jopa 25 g/min
- Jatkuva höyryntuotto jopa 25 g/min - antaa jopa itsepäisille rypyille kyytiä.
- Höyrysuihkaus
- Hienojakoinen vesisuihke kostuttaa tekstiilit tasaiset ja helpottaa näin ryppyjen silittämistä.
- Tarttumaton pohja
- Philips silitysraudan pohjan tarttumaton pinnoite takaa, että silitysrauta liukuu helposti kaikilla silitettävillä kankailla.
- Suuri vesisäiliö
- Suuren 220 ml: n vesisäiliön ansiosta sinulle kertyy vähemmän täyttökertoja, joten voit silittää enemmän kerralla.
- Tippalukko
- Tippalukon ansiosta voit silittää herkkiä kankaita pelkäämättä, että vesiläikät aiheuttavat kankaaseen tahroja.
- Kolmoistarkkuuskärki
- Tämän Philips silitysraudan kärki on tarkka kolmella tavalla: se on terävä, siinä on nappiura ja se on muotoiltu sulavasti. Kolmoistarkkuuskärjen ansiosta pääset käsiksi hankalimpiinkin kohtiin, kuten nappien ympärille ja laskosten väliin.
Tuotetyyppi:
- Höyrysilitysrauta
- Höyrytyyppi: Räjähdys, jatkuva höyry, suihke
- Jatkuvan höyryn ulostulo: 25 g/min
- Kattilakiveä vastustava järjestelmä: AntiCalc-ominaisuus
- Silitysraudan vesisäiliön koko:220 ml
- Höyryn tiivistetty ulostulo: 100 g/min
- Tippumisenestojärjestelmä: Kyllä
- Silitysraudan ominaisuudet: Non-stick soleplate
- Takuu 24 kk