Yhteystiedot


Käynti- ja postiosoite

Puuilo Tavaratalot Oy
Pakkalankuja 6
01510 Vantaa


Laskutus

Puuilo Tavaratalot Oy:n tilinumero on vaihtunut. Pyydämme ystävällisesti huomioimaan muutoksen ja uuden tilinumeron tulevissa maksuissanne ja päivittämään uuden tilinumeron järjestelmiinne mahdollisimman pian.

Uusi tilinumero:
FI37 5000 0120 4909 24
OKOYFIHH

Puuilo Oy on vaihtanut nimensä Puuilo Tavaratalot Oy:ksi ja yhtiö käyttää automaattista Basware P2P laskujen käsittelyjärjestelmää.

Otamme vastaan vain sähköisesti lähetettyjä laskuja.

Kaikissa laskuissa on mainittava Puuilo Tavaratalot Oy:n sopimusyhteyshenkilön nimi.


Verkkolaskujen lähetysosoite on:

Operaattori: Basware
Välittäjätunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuosoite: 003724310812
Puuilo Tavaratalot Oy:n y-tunnus: 2431081–2

Mikäli teillä ei ole käytössä verkkolaskun lähettämiseen liittyvää ohjelmistoa tai sopimusta, onnistuu lähettäminen meille myös PDF-muotoisina laskuina osoitteeseen ostolaskut@puuilo.fi.

Lisätietoja antaa:
Puuilo Tavaratalot Oy, taloushallinto
laskutus@puuilo.fi

Puuilo FIRMA-yritystilin laskutukseen liittyvissä asioissa ota yhteyttä yritysasiakaspalveluun


Johto

Juha Saarela
Toimitusjohtaja
juha.saarela@puuilo.fi
050 409 7641

Markku Lampela
Osto- ja logistiikkajohtaja
markku.lampela@puuilo.fi
040 611 7566

Perttu Partanen
Markkinointijohtaja
perttu.partanen@puuilo.fi
040 487 3425

Markus Kaatranen
Myyntijohtaja
markus.kaatranen@puuilo.fi
040 631 1745

Ville Ranta
Talousjohtaja
ville.ranta@puuilo.fi
040 555 4995

Sirkkaliisa Kulmala
Henkilöstöjohtaja
sirkkaliisa.kulmala@puuilo.fi
050 400 2063

Juha Parviainen
Tietohallintojohtaja
juha.parviainen@puuilo.fi
050 421 0786


Ajankohtaiset tuotteet

Ajankohtaiset tuotteet