34 myymälää ympäri Suomen! Katso lähin Puuilo

Oston yhteystiedot

Antti Keskimaa
Ostaja, LVI- ja sähkötarvike, kodinkoneet, kodin sähkö ja elektroniikka, puhelintarvikkeet
antti.keskimaa@puuilo.fi

Helena Bollström
Ostaja, lemmikki- ja hevostarvikkeet, lintujen ruokinta
helena.bollstrom@puuilo.fi

Miro Malin
Ostaja, piha ja puutarha, työkalut
miro.malin@puuilo.fi

Kalle Järvi
Ostaja, autotarvikkeet, caravantarvikkeet, peräkärry, venetarvikkeet, polkupyörätarvikkeet, savustus ja grillaus, kalastus, vapaa-aika
kalle.jarvi@puuilo.fi

Tore Pedersen
Ostaja, rakennustarvike, rakennuskemikaalit, pienrauta, kiinnitystarvikkeet, työvaatteet ja suojaimet
tore.pedersen@puuilo.fi

Päivi Bosman
Ostaja, elintarvikkeet, koti ja talous, sisustus
paivi.bosman@puuilo.fi

Marita Savolainen
Ostaja, pesuaineet, hygienia
marita.savolainen@puuilo.fi

Meeri Tuomaala
Konttori- ja askartelutarvikkeet, vapaa-ajan asusteet
meeri.tuomaala@puuilo.fi

Markku Lampela
Osto- ja logistiikkajohtaja
markku.lampela@puuilo.fi

Toggle Nav