Pintakulma suluin peitelevyllä R3/4UK-D12
Keskimääräinen luokitus:  5.0   (äänet: 1) Arvostelut ()
Saatavuus ja toimitus
Saatavilla verkosta 16 kpl Toimitus: 2-4 arkipäivää
Nouto myymälästä (tarkista saatavuus) Noudettavissa 2 tunnin kuluessa tilauksesta
Lue koko tuotekuvaus »
Tuotenro:
EAN:
Tilaa netistä ja nouda helposti myymälästä! Valmis max 4 tunnissa. Lue lisää myymälänoudosta.
30 pv ilmainen palautusoikeus.
Nopeat ja monipuoliset toimitustavat.
Aina edullinen hinta.
Tilaa netistä, nouda myymälästä jo 2:ssa tunnissa!
30pv ilmainen palautusoikeus.
Aina edulliset hinnat.
Samankaltaisia tuotteita
  1. Opal kulma SK 3/4
    6,99
  2. Opal kulma SK 1/2
    5,99
  3. Opal kulma SK 1"
    11,99
  4. Opal kulma SK/UK 1/2
    5,99
  5. Opal kulma SK/UK 3/4
    7,99
  6. Arrowhead pikakulmaliitin 12mm STF
    10,99
  7. Allaskulma 1/2" - 10mm
  8. Arrowhead pikakulmaliitin 15mm STF
  9. Muoviputkenliitin kulma 25-25mm
  10. Puserrusliitin kulma 28mm-28mm
  11. Opal puserruskulmaliitin 22mm Em
    9,99
  12. Opal muoviputken kulmaliitin 32mm
  13. Jo-Pex hanakulmarasia 1-os.
  14. Opal muoviputken kulmaliitin 40mm
  15. Jo-Pex hanakulmarasia 2-os. 150mm
  16. Opal puserruskulmaliitin 18mm Em