Ilmainen toimitus yli 100 € tilauksille! Ehtoja sovelletaan.

Tavaratalot

Kaikki tavaratalot auki ma-pe 8-20 | la 9-18 | su 10-18
Katso poikkeavat aukioloajat.

Helsinki, Itäkeskus

Hyvinkää

Metsäkaari 1
05460 Hyvinkää

Puhelin: 020 - 786 9457

hyvinkaa@puuilo.fi

Hämeenlinna

Katsastusmiehentie 6
13130 Hämeenlinna

Puhelin: 020 - 786 9490

hameenlinna@puuilo.fi

Joensuu

Avainkuja 3
80100 Joensuu

Puhelin: 020 - 786 9476

joensuu@puuilo.fi

Jyväskylä

Vasarakatu 25
40320 Jyväskylä

Puhelin: 020 - 786 9496

jyvaskyla@puuilo.fi

Järvenpää

Riffikatu 1
04410 Järvenpää

Puhelin: 010 - 526 9330

jarvenpaa@puuilo.fi

Kaarina

Jännekatu 1
20760 Piispanristi, Kaarina

Puhelin: 010 - 526 9310

kaarina@puuilo.fi

Kajaani

Nuaskatu 12
87400 Kajaani

Puhelin: 020 - 786 9400

kajaani@puuilo.fi

Kokkola

Kahvitie 42
67600 Kokkola

Puhelin: 020 - 786 9515

kokkola@puuilo.fi

Kotka

Jumalniementie 4
48600 Kotka

Puhelin: 020 - 786 9405

kotka@puuilo.fi

Kouvola

Katajaharjuntie 4
45720 Kouvola

Puhelin: 020 - 786 9468

kouvola@puuilo.fi

Kuopio

Leväsentie 5
70700 Kuopio

Puhelin: 020 - 786 9430

kuopio@puuilo.fi

Lahti

Myyntimiehenkatu 2
15700 Lahti

Puhelin: 020 - 786 9461

lahti@puuilo.fi

Lappeenranta

Hiessillankatu 5
53550 Lappeenranta

Puhelin: 020 - 786 9480

lappeenranta@puuilo.fi

Lempäälä

Realparkinkatu 3
37570 Lempäälä

Puhelin: 010 - 526 9315

lempaala@puuilo.fi

Mikkeli

Avataan 26.11.2020 klo 8!

Karikontie 5
50600 Mikkeli

Puhelin: 020 - 786 9418

Oulu, Rusko

Graniittitie 1
90620 Oulu

Puhelin: 020-786 9420

oulu.rusko@puuilo.fi

Oulu, Vasaraperä

Pori

Helmentie 19
28100 Pori

Puhelin: 020 - 786 9435

pori@puuilo.fi

Porvoo

Ruiskumestarinkatu 1
06100 Porvoo

Puhelin: 020 - 786 9415

porvoo@puuilo.fi

Raahe

Kamutantie 22
92140 Raahe

Puhelin 010 - 526 9320

raahe@puuilo.fi

Raisio

Kuninkaanväylä 22
21280 Raisio

Puhelin: 020 - 786 9485

turku@puuilo.fi

Riihimäki

Merkoksenkatu 2
11710 Riihimäki

Puhelin: 010 - 5269305

riihimaki@puuilo.fi

Rovaniemi

Teollisuustie 15
96320 Rovaniemi

Puhelin: 020 - 786 9501

rovaniemi@puuilo.fi

Salo

Valtatie 5
24800 Halikko

Puhelin: 020 - 786 9510

salo@puuilo.fi

Seinäjoki

Tehtaantie 6
60100 Seinäjoki

Puhelin: 020 - 786 9416

seinajoki@puuilo.fi

Tampere, Lielahti

Sellukatu 8
33400 Tampere

Puhelin: 020 - 786 9417

tampere@puuilo.fi

Tampere, Turtola

Martinpojankatu 4 B
33710 Tampere

Puhelin: 010 - 526 9301

turtola@puuilo.fi

Tuusula

Moukarinkuja 6
04300 Tuusula

Puhelin: 020 - 786 9472

tuusula@puuilo.fi

Vantaa

Virkatie 7
01510 Vantaa

Puhelin: 020 - 786 9440

vantaa@puuilo.fi

Verkkokauppa

Verkkokauppa auki 24h
Verkkokaupan asiakaspalvelu ark. 8-16

Verkkokaupan tilauksiin liittyvät asiat:

020 786 9410

asiakaspalvelu@puuilo.fi

Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä verkkokaupan asiakaspalveluun tai tavarataloa koskevissa asioissa suoraan tavarataloon.

Tavaratalot

Katso lähimmän tavaratalon aukioloajat tai yhteystiedot. Puuilolla on jo lähes 30 tavarataloa ympäri Suomea!

Avoimet työpaikat

Etsimme jatkuvasti innokkaita myymälätyöntekijöitä tavarataloihin eri puolille Suomea!

Peräkärryn vuokraus

Vuokraa peräkärry edullisesti vaikka muuttoavuksi tai isojen tavaroiden siirtoon. Vain 20 €/vrk!