Scheppach puusorvi 600mm 550W DM600VARIO
Saatavuus ja toimitus
Saatavilla verkosta 2 kpl Toimitus: 2-4 arkipäivää
Nouto myymälästä (tarkista saatavuus) Noudettavissa 2 tunnin kuluessa tilauksesta
Scheppach DM600VARIO on kevyt ja kompakti sorvauspöytä harrastajalle. 550 W moottori, portaattomasti säädettävä 800–3000 min?¹ kierrosluku, säädettävä työkalutuki ja mukana tuleva tasolevy mahdollistavat tarkat ja siistit puu- ja pehmeiden materiaalien sorvaukset.
Lue koko tuotekuvaus »
Tuotenro:
EAN:
Tilaa netistä ja nouda helposti myymälästä! Valmis max 4 tunnissa. Lue lisää myymälänoudosta.
30 pv ilmainen palautusoikeus.
Nopeat ja monipuoliset toimitustavat.
Aina edullinen hinta.
Tilaa netistä, nouda myymälästä jo 2:ssa tunnissa!
30pv ilmainen palautusoikeus.
Aina edulliset hinnat.
Samankaltaisia tuotteita
  1. Bosch akkupumppu UniversalPump 18V 2Ah
    -16%
  2. Tamforce akkukäsijyrsin 20V
    59,90
  3. Einhell yläjyrsin 1200W TE-RO 55
    119,00
  4. Tomber kosteusmittari
  5. Matrix desibelimittari
  6. Bosch etäisyysmittari Zamo IV
  7. Tamforce jyrsinpöytä
  8. Tamforce teollisuusimuri 3000W 80L
  9. Kramfors induktiokuumennin 1000W
  10. Matrix tuulimittari digitaalinen
550 W moottori tarjoaa portaattomasti säädettävän elektronisen kierrosluvun 800–3000 min?¹, mikä mahdollistaa tarkat ja siistit sorvaukset. Koneen kara-akseli ja takapylkki sopivat jopa 60 cm pitkiin ja 25 cm halkaisijaltaan oleviin työkappaleisiin, ja pienempiä kappaleita voidaan kiinnittää pikakiinnitysvivulla.
  • Tehokas 550 W moottori portaattomalla elektronisella kierrosluvun säädöllä
  • Muuttuva kierrosluku 800–3000 min?¹
  • Karapää M18-kierteellä, mukana 4-piikkinen keskityskärki ja tasolevy
  • Takapylkki pikakiinnitysvivulla ja pyörivällä karapäällä
  • Säädettävä työkalutuki vakaaseen sorvaukseen
  • Mukana tasolevy Ø 80 mm, 2 kiintoavainta ja materiaalit pöytäkiinnitykseen