Tavaratalot

Tavaratalot

Hyvinkää

Metsäkaari 1
05460 Hyvinkää

Puhelin: 020 - 786 9457

hyvinkaa@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 17

Hämeenlinna

Pitkätanhuankatu 1
13130 Hämeenlinna

Puhelin: 020 - 786 9490

hameenlinna@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Joensuu

Avainkuja 3
80100 Joensuu

Puhelin 020 - 786 9476

joensuu@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Jyväskylä

Vasarakatu 25
40320 Jyväskylä

Puhelin: 020 - 786 9496

jyvaskyla@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Järvenpää

Riffikatu 1

04410 Järvenpää

Puhelin: 010 - 526 9330

jarvenpaa@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 17


 

Kaarina

Jännekatu 1
20760 Piispanristi, Kaarina

Työkalut puhelin: 010 - 5269310

Talous puhelin: 010 - 5269311

kaarina@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Kajaani

Nuaskatu 12
87400 Kajaani

Puhelin: 020 - 786 9400

kajaani@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Kouvola

Katajaharjuntie 4
45720 Kouvola

Puhelin: 020 - 786 9466

kouvola@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Kuopio

Leväsentie 5
70700 Kuopio

Puhelin: 020 - 786 9430

kuopio@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Lahti

Keijutie 31
15700 Lahti

Puhelin: 020 - 786 9461

lahti@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Lappeenranta

Hiessillankatu 5
53550 Lappeenranta

Puhelin: 020 - 786 9480

lappeenranta@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Lempäälä

Realparkinkatu 3

37570 Lempäälä

Puhelin:   010 - 526 9316

lempaala@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

 

Oulu, Rusko

Konetie 4
90630 Oulu

Puhelin: 020-7869420

oulu.rusko@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 11-16

Oulu, Vasaraperä

Pauketie 2
90410 Oulu

Puhelin: 020 - 786 9425

oulu.vasarapera@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Pori

Helmentie 19
28100 Pori

Puhelin: 020 - 786 9437

pori@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Raahe

Kamutantie 22

92140 Raahe

Puhelin 010 - 526 9320

raahe@puuilo.fi

MA-PE  8 - 20

LA   9 - 17

SU  10 - 16

 

Raisio

Kuninkaanväylä 22
21280 Raisio

Puhelin: 020 - 786 9485

turku@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Riihimäki

Merkoksenkatu 2

11710 Riihimäki

Työkaluosasto: 010 - 526 9305

Talous- ja lemmikkiosasto: 010 - 526 9306

riihimaki@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 17

Rovaniemi

AVATAAN 1.11.2018!

 

Teollisuustie 15

96320 ROVANIEMI

 

rovaniemi@puuilo.fi

Tampere, Lielahti

Sellukatu 8
33400 Tampere

Puhelin: 020 - 786 9416

tampere@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 16

Tampere, Turtola

Martinpojankatu 4 B

33710 Tampere

Puhelin: 010 - 526 9301

turtola@puuilo.fi

MA-PE  8 - 20

LA   9 - 17

SU  10 - 16

Tuusula

Moukarinkuja 6
04300 Tuusula

Puhelin: 020 - 786 9472

tuusula@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 17

Vantaa

Virkatie 7
01510 Vantaa

Puhelin 020 - 786 9443
Työkaluosasto 020 - 786 9440

vantaa@puuilo.fi

MA-PE 8 - 20
LA 9 - 17
SU 10 - 17

Verkkokauppa

Verkkokauppa auki 24h
Verkkokaupan asiakaspalvelu ark. 8-16

Verkkokaupan tilauksiin liittyvät asiat: 

020 786 9410

verkkokauppa@puuilo.fi

Myymäläkohtaiset kysymykset (esim. saldotiedustelut) kannattaa laittaa suoraan myymälöihin. Myymälöiden yhteystiedot löydät otsikon Puuilo tavaratalot alta.